Aktuális

Ezen az oldalon hét - tíz napra előre írjuk ki a következő mérkőzések időpontjait, és a csapatok összeállítását. A részletes versenyprogramot lásd a Versenyprogram - 2018-19 oldalon. Itt találhatók még egyéb aktuális információk is!

 

Részletes versenyprogram 2019. március 31-ig                                                     

 

2019.03.25. hétfő 17.45

XIV. Egressy út 71-75.

Budapest Gyermek Bajnokság                  

BVSC "B" - Közgáz gyermek „B”

Csapatnévsor: Balázs Fruzsina, Dora Karolina, Dorogi Dóra, Csobay Léna, Gerencsér Dóra, Kistóka Blanka, Mezei Vera, Németh Hanga, Pálinkás Ágota, Szili Nóra, Szitás Tekla, Szomolányi Emília edző: Keppel Barbara

Találkozó: Bosnyák tér 7-s buszmegálló. 16.30-kor.

 

2019.03.27 szerda 15.50

VIII. Práter u. 11-17.

Budapest Ifjúsági Bajnokság      

Közgáz gyermek "A" - Közgáz gyermek "B"

Csapatnévsor gyermek „A”: Barta Kamilla, Englert Eszter, Krizsanovszki Réka, Lénárt Hanna, Majsa Andrea, Nagy Lejla, Szabó Dorka, Szmodits Emma    edző: Lestár László  

Csapatnévsor gyermek „B”: Balázs Fruzsina, Dora Karolina, Dorogi Dóra, Csobay Léna, Gerencsér Dóra, Kistóka Blanka, Mezei Vera, Németh Hanga, Pálinkás Ágota, Szili Nóra, Szitás Tekla, Szomolányi Emília edző: Keppel Barbara

Találkozó: Práter u. 15.15

 

2019.03.27 szerda 16.30

IX. Kinizsi u. 2-6.

Budapest Serdülő Bajnokság      

Közgáz serdülő „B” -Közgáz serdülő "A"

Csapatnévsor serdülő "A": Bucsi Borbála, Fodor Jázmin, Kreisz Kincső, Keresztény Johanna, Maller Hanga, Máté Janka, Polgár Tekla, Rozgonyi Natália     edző: Lestár László

Csapatnévsor serdülő "B": Antal Gizella, Barta Izabella, Bíró Boglárka, Gáspár Dorina, Gerő Viktória, Kajtor Adrienn, Melegh Blanka, Mészáros Lili, Neubrandt Nikolett, Papp Gréti, Sáfrányos Viktória, Szebik Flóra, Székely Anna edző: Porubszky Ágnes

Találkozó: Kinizsi u. 15.45

 

2019.03.31 vasárnap 10.00-tól

XV. Sződliget u. 24-30.

Budapest Ifjúsági Bajnokság      

10.00 Palota - Közgáz ifi „A”

12.00 Közgáz ifi "A" - Közgáz ifi "B"

14.00 Palota - Közgáz ifi "B"

Csapatnévsor ifi „A”: Bartók Noémi, Briga Zsanett, Bucsi Borbála, Fodor Jázmin, Kreisz Kincső, Keresztény Johanna, Leopold Lili, Maller Hanga, Máté Janka, Molnár Mira, Polgár Tekla, Rozgonyi Natália, Ruff Petra edző: Nagy Bernadett

Csapatnévsor ifi „B”: Antal Gizella, Barta Kamilla, Bíró Boglárka, Bucsi Borbála, Garai Anna, Gáspár Dorina, Gerő Viktória, Kajtor Adrienn, Kecskés Eszter, Mészáros Lili, Neubrandt Nikolett, Ocsovay Kira, Pál Noémi, Sáfrányos Viktória, Székely Anna, Pál Noémi edző: Porubszky Ágnes

Találkozó: Sződliget u 9.00-kor

A következő hét tervezett programja:

2018.04.03. 15.50 Közgáz gyerek "A"- BVSC, Práter u.

2018.04.05. 17.30 Közgáz - DELTA felnőtt NB II, Kinizsi u.

2019.04.07. 16.00 Pécsi Horváth Iskola - Közgáz felnőtt NB II Pécs

A képen felnőtt csapatunk látható a Hercules SE - Közgáz felnőtt mérkőzés előtt