Aktuális

Ezen az oldalon hét - tíz napra előre írjuk ki a következő mérkőzések időpontjait, és a csapatok összeállítását. Itt találhatók még egyéb aktuális információk is! A részletes versenyprogramot lásd a Versenyprogram - 2019-2020 oldalon.

 

Részletes versenyprogram:

 

2020.01.15 szerda 15.30

VIII. Práter u. 11-17.

Budapest Gyermek Bajnokság

Közgáz gyermek – Vasas kék

Csapatnévsor:Balázs Fruzsina, Barta Kamilla, Csobay Léna, Dora Karolina, Englert Eszter, Gerencsér Dóra, Krizsanovszki Réka, Lénárt Hanna, Mezei Vera, Nagy Lejla, Pálinkás Ágota, Szily Nóra, Szmodits Emma edző: Keppel Barbara

Találkozó: Práter u. 14.30

 

2020.01.15 szerda 18.30

III Tavaszmező u. 17.

Budapest felnőtt ffi I. osztály

Óbudai Egyetem - Közgáz ffi felnőtt

 

2020.01.15 szerda 19.30

Budapest felnőtt női II. osztály

Tüker M.S.C. - Corvinus női

XIII. Röppentyű u. 62.

2020.01.16 csütörtök 19.30

Budapest felnőtt ffi II. osztály

Dunakanyar SE - Corvinus ffi.

IX. Kinizsi u. 2-6.

 

2020.01.17 péntek 19.00

6726 Szeged, Gyík. u. 3.

NB II / U21 Bajnokság

Vidux Szged RSE - Közgáz felnőtt

Csapatnévsor: Bartók Noémi, Briga Zsanett, Csombordi Lorin, Garai Anna, Kreisz Kincső, Kecskés Eszter, Leopold Lili, Máté Janka, Nagy Bernadett, Pál Noémi, Rucz Réka, Ruff Petra, Ruppl Tímea, Szalczinger Fanni edző: Lestár László

Találkozó és indulás: Kinizsi u. 15.30. A csapat autóbusszal utazik.

 

2020.01.18 szombat 10.00

IV. Bőrfestő u. 5-9.

Budapest felnőtt női I. osztály

UTE tartalék - Közgáz női felnőtt

 

2020.01.18 szombat 16.00

2030 Érd, Széchenyi tér 1.

NB II / U21 Bajnokság

Delta RSE - Közgáz junior

Csapatnévsor: Barta Izabella, Bartók Noémi, Briga Zsanett, Csombordi Lorin, Garai Anna, Kreisz Kincső, Kecskés Eszter, Keresztény Johanna, Leopold Lili, Polgár Tekla, Rucz Réka, Ruff Petra edző: Nagy Bernadett, Lestár László

Találkozó: Érd, Széchenyi tér 1. 14.30

 

2020.01.19 vasárnap 10.00

Sashalmi közösségi terem, 1163 Bp. Sashalmi tér 1.

U17 Országos Serdülő Bajnokság

10.00 Közgáz SC serdülő „A” - KSE-1

13.00 Közgáz SC serdülő „A” - VESC „A”

16.00 SZoESE - Közgáz SC serdülő „A”

Csapatnévsor: Antal Gizella, Barta Izabella, Dorogi Dóra, Gerő Viktória, Járó Bernadett, Kajtor Adrien, Majsa Andrea, Németh Hanga, Neubrandt Nikolett, Szomolányi Emília, Tüske Dorka edző: Porubszky Ágnes

Találkozó: Sashalmi tér 1. 8.45

 

2020.01.19 vasárnap 10.00

Kocsi Pál SZKI, 6000 Kecskemét, Szent Imre u. 9.

U17 Országos Serdülő Bajnokság

10.00 Közgáz SC serdülő „B”- KESI-„B”

13.00 Közgáz SC serdülő „B” - ÉDRA

16.00 PEZ Győri DRC - Közgáz SC serdülő „B”

Csapatnévsor: Balázs Fruzsina, Barta Kamilla, Csobay Léna, Englert Eszter, Gerencsér Dóra, Krizsanovszki Réka, Lénárt Hanna, Lipcsei Alexandra, Mezei Vera, Nagy Lejla, Szily Nóra, Szitás Tekla, Szmodits Emma edző: Keppel Barbara

Találkozó és indulás: 7.30 Kinizsi u. A csapat autóbusszal utazik.

 

A következő hét programja:

2020.01.22 17.00 Bp. Ifj. Palota ifi- Közgáz ifi „A”              helyszín: XV. Sződliget u. 24-30.

2020.01.15 19.30 Bp. felnőtt I. oszt. Közgáz női – Vasas SC        helyszín: IX. Kinizsi u. 2-6.

2020.01.16 19.30 Bp. felnőtt I. oszt. Közgáz férfi – MAFC Vásárhelyi                            helyszín: IX. Kinizsi u. 2-6.

2020.01.24 17.30 NB II / U 21 Közgáz felnőtt – Kistext SE helyszín: IX. Kinizsi u. 2-6.

2020. 01.25. 9.00-től Röpsuli Közgáz U13   helyszín: IX: Vendel u.

2020.01.25 14.00 OGYB Közgáz U 15 – EVSI, DEAC helyszín: IX. Kinizsi u. 2-6.

2020.01.26 9.00 Bp. serdülő Lőrinc 2000 - Közgáz serdülő XVIII. Kondor Béla sétány. 10. 

2020.01.28 19.00 Bp. II. oszt. női Kispest U 19 – Corvinus női XIX. Hungária u. 36.

 

Várjuk a Közgáz SC-ben azokat a lányokat, akik szeretnének megtanulni röplabdázni.Elsősorban 2007-2008-ban születettek jelentkezésére számítunk!